بلاگ مجموعه مصالح منصوری

مقالات تخصصی در رابطه با آهن آلات و مصالح ساختمانی

ژ 1-12

آهن و فلزات آهنی، اساس مقاطع فولادی ، آهن ، چدن وفولادهستند. سنگ آهن، مبنای ساخت و تولید آهن و فولاد می باشد. با گداختن سنگ آهن در کوره های آهن گدازی ، آهن خام تولید می گردد و با آهن خام نیز آهن معمولی ، چدن و فولاد را می سازند ، در واقع چدن و فولاد آلیاژهایی از آهن هستند.

ژ 1-17

امروزه غالب ساختمان ها بصورت ضد زلزله ساخته می شوند، یکی از دسته محصولات موجود در فروشگاه آهن آلات منصوری مصالح ساختمانی ضد زلزله می باشد که برا ساخت ساختمان های ضد زلزله مورد استفاده قرار می گیرد.

ژ 1-13

امروزه شاید یکی از مسائل و دغدغه مهندسین عمران تشخیص صحیح مصالح از نظر استاندارد بودن یا نبود آن است یا گاهی دیده میشود برخی پیمانکارا برای سود بیشتر مصالح بی کیفیت ولی شبیه مصالح باکیفیت را استفاده میکنند که تشخیص این موارد در بعضی مواقع بسیار سخت میباشد.

ژ 1-14

در این مقاله قصد داریم شما را انواع شمش فولادی و نکاتی از تولید میلگرد از شمش را برای شما ارائه دهیم. در سال‌های اخیر، پیدا کردن قیمت شمش فولادی برای تولید میلگرد در بازار از جانب تولید کنندگان کار بسیار دشواری بود، اما امروزه با همت مسئولان و تلاش های صورت گرفته از جانب...

ژ 1-16

فروشگاه آهن آلات منصوری عرضه کننده انواع آهن آلات در مازندران و تنکابن می باشد. شما می توانید برای خرید انواع آهن آلات و مصالح ساختمانی در مازندران و تنکابن به فروشگاه ما مراجعه نمایید و مصالح مورد نیاز خود را سفارش دهید.